Domy na Sprzedaż Grzebienisko Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Domy na Sprzedaż Grzebienisko Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 4 otodom

Domy na Sprzedaż Grzebienisko Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Domy na Sprzedaż Grzebienisko Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 7 otodom Domy Na Sprzedaż Grzebienisko zdjęcie nr 8

Domy na sprzedaż Grzebienisko

 

 

 

Nowe domy i mieszkania na sprzedaż w Grzebienisku

Dla miłośników Wielkopolski, szukających zacisznego miejsca do życia, polecamy mieszkania i domy w niewielkiej, ale bardzo urokliwej miejscowości o nazwie Grzebienisko. Domy na sprzedaż, które wkrótce pojawia się w ofercie Habitat House, będą kolejnym etapem inwestycji naszej firmy rodzimym województwie. Dzięki swojej lokalizacji oraz dobrym połączeniom drogowym wierzymy, że projekt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów i mieszkań w Grzebienisku oraz poznania zalet samej miejscowości!

 

Grzebienisko — przyjazne miejsce na lokalizację mieszkania

 

Grzebienisko to wioska znajdująca się około 30 km na zachód od Poznania. Posiadając swój samochód, dzięki drodze krajowej nr 92, bardzo szybko można dostać się stąd do stolicy wielkopolski. Co więcej, dla osób niezmotoryzowanych, istotny będzie fakt, że w Grzebienisku kończy swoją trasę autobus linii nr 812 dojeżdżający z poznańskiej dzielnicy Ogrody. Do większych, gminnych miejscowości tego regionu, takich jak Duszniki, Buk czy Tarnowo Podgórne jest stąd zaledwie 10-20 km. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie i dobrą komunikację, Grzebienisko spokojnie można określić mianem “sypialni Poznania”. Dodatkowym atutem tej niewielkiej miejscowości, jest przede wszystkim piękna przyroda. Decydując się na kupno mieszkania w Grzebienisku, otrzymają Państwo m.in. bliskie sąsiedztwo lasów oraz trzech pobliskich jezior — Niepruszewskiego, Bytyńskiego i Lusowskiego. Także dla miłośników sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu atrakcji w okolicy z pewnością tu nie zabraknie.

 

Życie w Grzebienisku – mieszkanie czy dom?

 

Grzebienisko liczy obecnie około 1000 mieszkańców. Życie toczy się tutaj bardzo spokojnie. Zabudowa składa się głównie z domów jednorodzinnych. W samej miejscowości znajdują się drobne usługi, takie jak sklep spożywczy, bank czy fryzjer. Oczywiście dla najmłodszych mieszkańców Grzebieniska nie mogło zabraknąć przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Dzięki staraniom lokalnej społeczności wybudowano tu również nowoczesną halę gimnastyczną. Ponadto w granicach miejscowości mieszczą się dwa domy weselne, w których bez problemu można zorganizować wszelakiego typu imprezy rodzinne, czy też firmowe — również z możliwością noclegu. Jeden z nich to dworek z przełomu XIX i XX wieku, przepięknie położony w ogrodzie w stylu angielskim. Atrakcje w wiosce zapewnia prężnie funkcjonujący Wiejski Ośrodek Kultury wraz z dobrze zaopatrzoną biblioteką. W Grzebienisku nie ma kościoła, natomiast na wiernych czeka kaplica pw. Św. Trójcy i Św. Izydora. Również miłośnicy polowań znajdą tu coś dla siebie. W Grzebienisku działa bowiem Strzeleckie Bractwo Kurkowe, którego historia sięga czasów przedwojennych. Organizacja posiada swoją własną strzelnicę.

 

Habitat House i domy w Grzebienisku

 

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że rozpoczynamy etap planowania nowej inwestycji właśnie miejscowości Grzebienisko. Domy na sprzedaż, jakie oferuje Habitat House, zlokalizowane będą w atrakcyjnej części miejscowości. Jak sami Państwo widzą, sama miejscowość ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza osobom poszukującym spokojnego miejsca do życia. Jeśli czujecie Państwo, że po tym krótkim opisie chcielibyście przyjrzeć się bliżej projektom planowanych przez nas mieszkań i domów w Grzebienisku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy.

    Formularz kontaktowy