Mieszkania na Sprzedaż – Pniewy – Deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania na Sprzedaż – Pniewy – Deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Na Sprzedaż - Pniewy - Deweloper zdjęcie nr 8

Mieszkania na sprzedaż Pniewy

 

 

 

Deweloper – Pniewy

 

Jako deweloper pierwotnie pochodzący z okolic Poznania, pragniemy wciąż poszerzać naszą ofertę o nieruchomości na sprzedaż, w naszej ukochanej Wielkopolsce. Dlatego tym razem nasz wybór padł na Pniewy. Mieszkania na sprzedaż w zabudowie szeregowej, które tu powstaną, dostępne będą w metrażach od 40 do 80 m2.

 

Pniewy – lokalizacja atrakcyjne do zakupu mieszkania

 

Pniewy to miasto położone 50 km na zachód od Poznania w powiecie szamotulskim, zamieszkałe przez około 8000 mieszkańców. Jest doskonale skomunikowane pod względem drogowym, gdyż leży bezpośrednio przy trasie krajowej nr 92, łączącej Warszawę z przejściem granicznym w Świecku, oraz przy drodze nr 24 kończącej się w Gorzowie Wielkopolskim. Do większych miast tego regionu takich jak Szamotuły czy Nowy Tomyśl można dotrzeć samochodem w zaledwie 30 minut. Do miasta dojeżdżają również autobusy PKS, także decydując się na dom lub mieszkanie, Pniewy z pewnością nie będą przeszkodą w codziennych podróżach do pracy.

 

Pniewy jako miasto z dostępem do natury

 

Rozważających zakup nowego mieszkania, Pniewy mogą skusić bliskim sąsiedztwem natury. Leżą nad jeziorem Pniewskim z funkcjonującą plażą miejską. Ponadto z Pniew do Sierakowskiego Parku Krajobrazowego jest zaledwie 20 km. Tam można ze spokojem cieszyć się przepięknym krajobrazem polodowcowym, pełnym pagórkowatych terenów leśnych i wydm oraz licznych jezior, rynien wodnych czy dolin rzek. Przez teren Parku przebiega pięć szlaków pieszych, liczne ścieżki rowerowe i szlak kajakowy rzeką Wartą. Krajobraz parku podziwiać można z wyznaczonych punktów widokowych — w Łężeczkach oraz w Grobii. Wyznaczonych jest tu także pięć rezerwatów oraz kilkadziesiąt pomników przyrody. Atrakcji dla okolicznych mieszkańców tu nie zabraknie!

 

Codzienne życie w Pniewach

 

Poza interesującą lokalizacją, która zapewnia bliskość natury i doskonałą komunikację z większymi miejscowościami, Pniewy mają do zaoferowania w zasadzie wszystko, co potrzeba do życia. Dzieci mogą się tu kształcić od przedszkola aż po szkołę ponadgimnazjalną. Na zajęcia sportowe dostępna dla mieszkańców jest hala sportowa. Bardzo dobrze funkcjonuje tu Ośrodek Rekreacji i Sportu i parę mniejszych Klubów Sportowych. Na zakupy można wybrać jeden z kilku większych sklepów spożywczych, należących do znanych sieci handlowych. Ponadto dostępny jest spory wybór aptek, piekarni, banków, kilka barów oraz dostęp do licznych zakładów usługowych i produkcyjnych, w których z łatwością załatwimy wszelkie codzienne potrzeby. Posiadając samochód, bez większego problemu można znaleźć pracę w większych okolicznych miastach lub nawet w Poznaniu.

 

Domy i mieszkania na sprzedaż w Pniewach

 

Zabudowa Pniew opiera się głównie na wolnostojących domkach jednorodzinnych, także uważamy, że oferta Habitat House doskonale wypełni lokalny rynek o atrakcyjne domy i mieszkania na sprzedaż. Pniewy to jednak nie jedyne miasto, w którym działamy. Obecnie dostępne są m.in. nowo wybudowane domy szeregowe w miejscowości Zbąszynek, a także planowane mieszkania w Grzebienisku i Mnichowie.

    Formularz kontaktowy