Mieszkania, Domy, Nieruchomości – Kargowa i okolice Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa i okolice Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania, Domy, Nieruchomości – Kargowa i okolice Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa i okolice Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania, Domy, Nieruchomości - Kargowa I Okolice zdjęcie nr 8

Mieszkania i domy Kargowa

 

 

 

 

Nieruchomości Kargowa i okolice

 

W tematyce ciekawych nieruchomości, Kargowa i okolice już wkrótce staną się to kolejnym punktem w województwie lubuskim, w którym Habitat House planuje rozpocząć inwestycje. W bliskim sąsiedztwie granicy z Wielkopolską, powstaną nowoczesne mieszkania i domy na sprzedaż. Kargowa to spokojna miejscowość leżąca w powiecie zielonogórskim. Z uwagi na swoje położenie, połączenia drogowe oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę techniczną, jest atrakcyjnym miejscem do mieszkania. Kargowa to jednak wiele więcej. Zapraszamy na krótka prezentację miejscowości.

 

Gdzie leży Kargowa?

 

Nieruchomości otoczone zielenią to znak rozpoznawczy Kargowa. Domy w większości mają tu niską zabudowę. Miasto jest stolicą gminy miejsko – wiejskiej o te samej nazwie. Leży nad rzeką Obrzycą – prawym dopływem Odry – tuż obok drogi krajowej nr 32, łączącej m. in. Zieloną Górę z Poznaniem. Kargowa znajduje się w odległości około 20 km od większych miast regionu, takich jak Wolsztyn czy Sulechów, natomiast do granicy niemieckiej jest stąd 120 km. Przez miasto przebiega linia kolejowa, niestety – nieczynna. Decydując się więc na zakup domu lub mieszkania w Kargowej, musimy się liczyć z faktem, że do innych miejscowości dostaniemy się jedynie komunikacją autobusową lub własnym samochodem.

 

Co Kargowa może zaoferować?

 

Na terenie Kargowa zlokalizowano m.in. dużą firmę “Nestle”- zakład produkujący wyroby cukiernicze. Jest też wiele mniejszych firm i zakładów produkcyjnych i produkcyjno – handlowych w których, w których znaleźć można ciekawe oferty pracy. Do dyspozycji jest spory wybór sklepów spożywczych, parę kościołów oraz Szkoła Podstawowa dla najmłodszych mieszkańców. Szerzeniem kultury i organizowaniem imprez zajmuje się Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Życie jest tu skupione wokół rynku. W ratuszu znajduje się Urząd Gminy, a na okolicznych uliczkach zlokalizowane są drobne punkty usługowe jak poczta, banki, apteki, restauracje oraz małe knajpki z kebabem czy lodami. Z uwagi na fakt, iż Kargowa zamieszkiwana jest zaledwie przez około 4 tysięcy mieszkańców, panuje tu spokojna, małomiasteczkowa atmosfera.

 

Domy na sprzedaż – Kargowa

 

Jeśli przeglądacie Państwo domy na sprzedaż, Kargowa z całą pewnością jest interesującym miejscem na zakup nieruchomości. Kargowa i okolice to przede wszystkim idealna miejsca na aktywny wypoczynek. Znajdą tu Państwo całą masę bezpiecznych dróg leśnych, w których wyznaczone są trasy pieszo – rowerowe. Do najbliższego jeziora w Starym Kramsku jest zaledwie 10 km. Na niedzielny spacer można wybrać się też do samej Kargowej, gdzie zobaczyć można Lotnisko Modelarskie oraz zabytkowy zespół pałacowy wraz z parkiem.

    Formularz kontaktowy