Mieszkania i Domy na Sprzedaż – Sulechów Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania i Domy na Sprzedaż - Sulechów Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania i Domy na Sprzedaż – Sulechów Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania i Domy na Sprzedaż - Sulechów Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania I Domy Na Sprzedaż - Sulechów zdjęcie nr 8

Mieszkania na sprzedaż Sulechów

 

 

 

Mieszkania i domy na sprzedaż w Sulechowie

 

Zwolenników kupna nieruchomości w większych miasteczkach, chcemy zaproponować domy i mieszkania na sprzedaż w Sulechowie. Miejscowość swoim rozmiarem i dostępnością usług przypomina Świebodzin, gdzie Habitat House również planuje rozpocząć nowe inwestycje. Dlaczego warto pomyśleć nad mieszkaniem w Sulechowie i co miasteczko położone w powiecie zielonogórskim może Państwu zaoferować?

 

Sulechów – mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji

 

Sulechów znajduje się 20 km na południe od Świebodzina oraz w podobnej odległości na północ od Zielonej Góry. Zamieszkany jest przez 16 tysięcy mieszkańców. Dobrą komunikację zapewniają połączenia kolejowe, autobusowe oraz drogowe. Sulechów przecina trasa szybkiego ruchu S3 łącząca Świnoujście z Jakuszycami oraz droga krajowa nr 32. Zaledwie 14 km dzieli Sulechów od lotniska pasażerskiego w Babimoście. Wraz z Zieloną Góra oraz Nową Solą, miejscowość wchodzi w skład Lubuskiego Trójmiasta, które zakłada wspólne wsparcie, rozwój gospodarki, transportu oraz ochronę przyrody. Terenem wyróżniającym przyrodniczo gminę Sulechów jest dolina Odry. Rzeka oraz jej rozlewiska, szczególnie wiosną, przyciągają wiele gatunków wędrownych ptaków. Za pomniki przyrody uznano tu aż 102 obiekty! Dzięki położeniu i dobremu zarządzaniu wzrasta zainteresowanie na domy i mieszkania w Sulechowie oraz jego bliskiej okolicy.

 

Co jeszcze ma do zaoferowania Sulechów?

 

W Sulechowie dostępny jest szeroki wybór sklepów oraz usług. Między punktami na mapie miasta bezproblemowo można przemieszczać się pieszo, rowerem lub za pomocą dostępnych taksówek. Do dyspozycji najmłodszych w Sulechowie dostępne są przedszkola, szkołą średnia, a nawet Państwowa Szkoła Wyższa. Na dostępność zajęć sportowych nie mogą narzekać ani dzieci, ani dorośli, gdyż prężnie działa tu spory Ośrodek Sportu i Rekreacji, biblioteka miejska oraz Sulechowski Dom Kultury. Popołudniami można przejść się na jeden z wielu placów zabaw, do parku, wstąpić do restauracji lub kawiarni — wybór jest tu całkiem spory. Na terenie miasta znajduje się szereg ciekawych architektonicznie obiektów budowlanych, jak i zabytkowych, do których należą m.in. tutejsze kościoły, ratusz, mury obronne oraz charakterystyczna wieża ciśnień. W zabudowie mieszkalnej dominują niewysokie bloki z kawalerkami i mieszkaniami, nie są one jednak ciasno rozmieszczone.

 

Jakie mieszkania na sprzedaż w Sulechowie będzie budował Habitat House?

 

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce do naszej oferty trafia nowe mieszkania na sprzedaż w Sulechowie. Nieruchomości będą dostępne w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej między 40 a 80 m. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

    Formularz kontaktowy