Przedstawienie firmy

Budujemy z #pasjidotworzenia.

Tak, to nie tylko zwykłe hasło, ale dewiza, która nam przyświeca. Analizujemy, projektujemy i budujemy, dla pojedynczego człowieka, pary czy rodziny.

Mamy na koncie wiele inwestycji, projektów, budów. Obsługujemy powierzchnie usługowe i mieszkalne.

Do tej pory budowaliśmy w okolicy Poznania, skąd się wywodzimy. Nasze inwestycje są w Poznaniu, Plewiskach pod Poznaniem, Bolewicach. Z wielką przyjemnością i wsparciem lokalnych wykonawców rozpoczęliśmy projekt osiedla mieszkalnego w Zbąszynku. Planujemy również inwestycje w miastach takich jak Mnichowo i Grzebienisko.

Co nas wyróżnia

deweloper Zbąszynek

Do budowy naszych domów podchodzimy odpowiedzialnie i rzeczowo. Wspieramy i pomagamy na każdym etapie. Chcemy, aby nowy nabywca już od początku poczuł się jak u siebie.

mieszkania w Zbąszynku

Dbamy o środowisko, nasze budynki powstają z materiałów posiadających wymagane atesty i normy. Każdy dom jest dobrze ocieplony. Zyska na tym Twój portfel i przyroda.

deweloper

Geolodzy, geodeci, pracownicy techniczni, pracownicy fizyczni, murarze, zbrojarze, cieśle, tynkarze, posadzkarze, elektrycy, instalatorzy, kierownicy budów, inspektorzy nadzoru i wielu wielu innych… grono osób zaangażowanych w budowę osiedla jest bardzo liczne.

zbąszynek

Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby. Zgłoś je odpowiednio wcześnie, a pomożemy zrealizować.

mieszkania w stanie deweloperskim

Budujemy nie dla medali. Budujemy dla ludzi i z myślą o ludziach, przyszłych użytkownikach.

Galeria