Mieszkania i Domy – Smardzewo Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania i Domy - Smardzewo Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania i Domy – Smardzewo Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania i Domy - Smardzewo Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania I Domy - Smardzewo zdjęcie nr 8

Szeregowe domy i mieszkania – Smardzewo

 

 

 

Nowe domy – Smardzewo jako kolejna miejscowość w ofercie Habitat House

 

W misji Habitat House jest ciągły rozwój i poszerzanie oferty o jak najbardziej komfortowe domy i mieszkania. Smardzewo jest naszym kolejnym planowanym przedsięwzięciem. Powstaną tu komfortowe i nowoczesne szeregowce.

 

Dlaczego Habitat House planuje budowę szeregowców w Smardzewie?

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pragniemy rozwinąć ofertę naszej firmy o domy i mieszkania w bardziej kameralnej, spokojnej okolicy. Smardzewo jako mała wieś idealnie spełnia te warunki. Nie będzie to nasza pierwsza inwestycja w gminie Szczaniec, gdyż planujemy również budowę domów i mieszkań w jej stolicy. Sądzimy, że Smardzewo i okolice mogą stanowić ciekawą alternatywę dla ludzi poszukujących domu w zacisznym miejscu, z dala od tłumów ludzi i ciasnej zabudowy.

 

Smardzewo – lokalizacja, dojazd

 

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, Smardzewo to malutka wieś położona na południe od Szczańca, w mniej więcej równej odległości 15-20 km od większych miast, takich jak Świebodzin czy Sulechów. Z powodzeniem może być traktowana jako „sypialnia” któregoś z nich. Spokój i ciszę podkreśla fakt, że w większej infrastruktury czy zakładów produkcyjnych. Do Smardzewa można dojechać za pomocą komunikacji autobusowej lub własnego środka transportu.

 

Co jeszcze ma do zaoferowania Smardzewo?

 

Zabudową domów wolnostojących skupiona jest przede wszystkim wzdłuż jednej, głównej drogi. Znajdziemy tu m.in. sklep spożywczy należący do jednej z sieci handlowych, zabytkowy kościół i szkołę podstawową dla najmłodszych. Smardzewo to wioska położona w gminie Szczaniec, z racji tego w okolicy dominują obszary rolne, choć nie zabrakło tu również lasów z licznymi, pięknymi zakątkami. Do jezior czy to w Zbąszyniu, Starym Kramsku czy Chobienicach jest stąd około 20 km. Z racji wielkości oraz położenia, planowane domy w Smardzewie będą idealnym rozwiązaniem dla osób chcących oddalić się od wszelkiego hałasu i zgiełku cywilizacji.

    Formularz kontaktowy