Mieszkania na Sprzedaż Zbąszyń Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż Zbąszyń Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania na Sprzedaż Zbąszyń Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż Zbąszyń Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Na Sprzedaż Zbąszyń zdjęcie nr 8

Mieszkania – Zbąszyń

 

 

 

Domy i mieszkania na sprzedaż w Zbąszyniu

 

Mieszkania w Zbąszyniu stanowić będą kolejny etap naszych inwestycji w województwie lubuskim. Jako firma deweloperska, specjalizująca się w zabudowie szeregowej, staramy się wpasować architekturę naszych nieruchomości w klimat miasta. Właśnie dlatego planujemy dostarczyć Państwo jak najbardziej przystępne cenowo i dopracowane estetycznie domy i mieszkania na sprzedaż. Zbąszyń to piękne miejsce, którym będą Państwo absolutnie zauroczeni. Zapraszamy do krótkiego “wirtualnego spaceru” po Zbąszyniu.

 

Zbąszyń jako idealne miejsce do mieszkania

 

Zbąszyń to miasto, które leży na granicy województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Znajduje się w sąsiedztwie jeziora Błędno i jest oddalony raptem o parę kilometrów od Zbąszynka, w którym stworzyliśmy naszą pierwszą inwestycję w tym regionie i w którym już oferujemy mieszkania na sprzedaż. Zbąszyń zamieszkuje około 7 tysięcy ludzi, także jest to dość kameralne miasteczko. Mimo tego nie ma tu problemów z transportem, a miasto wiele zyskuje jako miejsce do życia dzięki doskonałej komunikacji kolejowej i autobusowej. Dotarcie do okolicznych miejscowości — zarówno tych mniejszych, jak i większych nie stanowi problemu dla mieszkańców. Tuż obok Zbąszynia znajduje się autostrada A2 łącząca Warszawę poprzez Poznań z Berlinem.

 

Codzienność w Zbąszyniu

 

W Zbąszyniu znajdziemy bogaty wybór kawiarni i restauracji. Dzięki temu wieczorna kolacja z ukochaną osobą czy wyjście z dziećmi nie stanowić powinna wyzwania logistycznego. Spora część punktów gastronomicznych skupiona jest w okolicy Rynku i uliczek go otaczających, gdzie można przejść się na przyjemny spacer. Na Rynku znajdziemy również Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła, zabytkowy Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Urząd Miejski. Jak przystało na większe miasto, w Zbąszyniu nie zabrakło sklepów spożywczych czy aptek. Znajdziemy tu również pocztę, sklep AGD, teatr, bibliotekę miejską oraz liczne punkty usługowe. To z pewnością miejsce, w którym warto sprawdzić dostępne domy na sprzedaż.

 

Zbąszyń — miasto i okolice dla aktywnych

 

W okolicy Zbąszynia możemy skorzystać z licznych ścieżek rowerowych i pieszych, a dzięki bliskości jeziora oraz rzeki Obry, miasto znane jest jako ośrodek rekreacyjno — wypoczynkowy. Dostępne są również atrakcje dla miłośników sportów wodnych, takich jak kajaki, jachty czy rowery wodne. Dla wolących mniej aktywny wypoczynek lepszą opcją okazać może się plaża miejska, gdzie znajdują się obiekty dla najmłodszych i trochę starszych — plac zabaw, zjeżdżalnia oraz skatepark. Ze względu na tak atrakcyjne położenie prężnie rozwija się tu turystyka, dlatego nie mogło zabraknąć hoteli, campingów czy agroturystyki wokół miasta.

    Formularz kontaktowy