Mieszkania na sprzedaż - Nowy Tomyśl

Interesuja Cię zakup nowego mieszkania?
Jako lokalny deweloper prowadzimy sprzedaż domów i mieszkań w okolicy Nowego Tomyśla.
Napisz do nas!

Dane kontaktowe

Habitat House Sp. z o.o.
Aleja Jana Pawła II 5/3B
62-030 Luboń
NIP: 783-180-31-59

kontakt@habitat-house.pl

+48 881 005 069

Zapytaj o mieszkania na sprzedaż w Nowym Tomyślu
Zbąszynek

Mieszkania na sprzedaż

Mnichowo

Mieszkania planowane

Grzebienisko

Mieszkania planowane

Nowy TOmyśl

Mieszkania planowane

Już wkrótce mieszkania na sprzedaż w Nowym Tomyślu

Jako lokalny deweloper pragniemy, aby nasza oferta stale się poszerzała. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Państwa, że kolejnym etapem planowanych inwestycji będą domy w Nowym Tomyślu. To jedno z większych miast, w których Habitat House zaoferuje nowoczesne mieszkania na sprzedaż. Nowy Tomyśl, zaraz obok Świebodzina czy Sulechowa jest z pewnością miastem, które oferuje wiele udogodnień zarówno swoim, jak i okolicznym mieszkańcom. Jeśli interesuje Państwa właśnie Nowy Tomyśl, zapraszamy do kontaktu. Planowane mieszkania będą w większości w zabudowie szeregowej.

Dobra komunikacja jednym z powodów, dla których warto rozważyć kupno nieruchomości w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl to miasto leżące w zachodnim regionie wielkopolski, w pobliżu autostrady A2 łączącej Warszawę, Poznań i Berlin. Działa tu doskonale komunikacja autobusowa i kolejowa, także z łatwością można się przemieszczać do okolicznych miejscowości transportem publicznym. Przez Nowy Tomyśl przebiega również międzynarodowe połączenie kolejowe łączące Moskwę z Paryżem. Najbliższe porty lotnicze znajdują się w Poznaniu (ok. 60km) i Babimoście. Nowy Tomyśl zamieszkiwany jest przez około 15 tysięcy osób. Zabudowę w większości stanowią mieszkania szeregowe i domy wolnostojących. Najbliższe jezioro znajduje się w Zbąszyniu, oddalonym o niecałe 20 km na zachód od Nowego Tomyśla. Dojazd zajmuje zaledwie 15 minut pociągiem kursującym co pół godziny. Jest tam plaża miejska i prężnie działający ośrodek sportów wodnych.

Nowy Tomyśl? Mieszkanie tu ma swoje plusy!

Dla wszystkich zniechęconych życiem w dużych miastach, Nowy Tomyśl będzie doskonałym wyborem na lokalizacje mieszkania. Do przemieszczania się w obrębie miejscowości w zasadzie nie potrzeba samochodu. Na zakupy można wybrać jeden spośród wielu sklepów należących do znanych sieci handlowych lub też mniejsze, lokalne sklepiki. Wybudowano tu również trzy niewielkie galerie handlowe, które oferują całą masę usług. Znajdują się tu apteki, sklepy odzieżowe, obuwnicze, meblowe czy drogerie. Jako że Nowy Tomyśl jest siedzibą gminy, w urzędzie załatwić można wszelkie potrzebne formalności. W nowym Tomyślu nie brakuje miejsc do pracy. Działa tu kilka znaczących firm, takich jak: „Aesculap Chifa” - fabryka narzędzi chirurgicznych, „Top-Tomyśl” - zakłady mleczarskie, „Bartex” - największy importer win czy fabryka produkująca złącza przemysłowe. Dzieci mogą uczyć się w obrębie miasta od przedszkola, aż po szkołę ponadgimnazjalną. Doskonale działają tu również kluby sportowe — szachowy, siatkarski czy piłkarski.

Jakie atrakcje przewiduje nowy Tomyśl dla mieszkańców?

Na weekendowy spacer można wybrać jeden z dwóch parków oraz miejskie ZOO. Rozproszonych po mieście jest także sporo małych punktów gastronomicznych — kawiarni, restauracji czy lodziarni. Okolice obfitują w szlaki rowerowe, piesze oraz konne.

Nowy Tomyśl — mieszkania na sprzedaż od Habitat House

Jesteśmy lokalną firmą oferującą mieszkania i domy na sprzedaż. Nowy Tomyśl to jeden z kierunków, które wybraliśmy. Do tej pory w naszej ofercie mogą Państwowo znaleźć m.in. mieszkania na sprzedaż w Zbąszynku, wybudowane w zabudowie szeregowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zadawania pytań. Z przyjemnością pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszych obecnych i przyszłych nieruchomości.