Mieszkania, Domy na Sprzedaż – Świebodzin i okolice Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania, Domy na Sprzedaż - Świebodzin i okolice Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania, Domy na Sprzedaż – Świebodzin i okolice Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania, Domy na Sprzedaż - Świebodzin i okolice Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania, Domy Na Sprzedaż - Świebodzin I Okolice zdjęcie nr 8

Mieszkania i domy na sprzedaż – Świebodzin

 

 

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Świebodzinie

 

Planując dalsze inwestycje, pragniemy sprostać wymaganiom naszych klientów, również tym preferujących wybór mieszkania w większych miejscowościach regionu. Właśnie dlatego postanowiliśmy do oferty nowych inwestycji w województwie lubuskim dodać Świebodzin. Mieszkania na sprzedaż w zabudowie szeregowej będą stanowić alternatywę do mieszkań w blokach lub domach wolnostojących, które są obecnie dostępne na tutejszym rynku nieruchomości. Świebodzin ma wiele do zaoferowania i naszym zdaniem będzie to interesująca opcja zarówno dla ludzi młodych, aktywnych towarzysko, jak i również dla ludzi nieco starszych, szukających spokoju i komfortu.

 

Świebodzin jako dobre miasto do życia

 

Świebodzin zamieszkuje około 20 tysięcy mieszkańców i znany jest przede wszystkim z charakterystycznej, ogromnej figury Jezusa — jednej z najwyższych na świecie. Miasto jest doskonale skomunikowane. Ze Świebodzina łatwo dostać się pociągiem zarówno do mniejszych miejscowości powiatu, jak i do miast całej Polski. Z kolei dzięki autostradzie A2 w szybki sposób można się dostać także poza granice kraju m.in. do Berlina. Od granicy polsko- niemieckiej dzieli Świebodzin zaledwie 80 km.

 

Co Świebodzin oferuje mieszkańcom?

 

Jako duże miasto, Świebodzin posiada spory wybór szkół podstawowych, dwa licea oraz szkołę specjalną. Dla aktywnych sportowo na mapie miasta można znaleźć stadion miejski Pogoni Świebodzin, liczne boiska piłkarskie, basen i park miejski. Codzienne życie w Świebodzinie nie odbiega od innych miast podobnej wielkości. Zakupów można dokonać zarówno w mniejszych sklepikach, jak i licznych punktach sieciowych. Znajduje się tu również galeria handlowa, gdzie do dyspozycji mieszkańców oddane zostały liczne drogerie i sklepy — RTV i AGD, z odzieżą, obuwiem czy biżuterią. Prężnie rozwija się tu przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy oraz liczne usługi, także jest sporo miejsc pracy. W Świebodzinie funkcjonuje jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii oraz szpital. Życie miasta skupia się dookoła rynku z zabytkowym Ratuszem, gdzie czas spędzić można w jednej z wielu kawiarni czy restauracji, które zlokalizowane są pomiędzy przepięknie odrestaurowanymi kamieniczkami na urokliwych uliczkach. Na pewno nie można się tu nudzić. Sporo zabytków i atrakcji przyciąga również wielu turystów. Czuć, że miasto tętni życiem.

 

Mieszkanie w Świebodzinie to również przyroda

 

Dla stęsknionych za naturą tuż pod Świebodzinem znajdziemy jezioro Lubinieckie oraz Wilkowskie, a nieco dalej jezioro Niesłysz. Ponadto Świebodzin znajduje się na Pojezierzu Lubuskim, znanym z ogromnej ilości obszarów leśnych, takich jak chociażby Puszcza Rzepińska czy Bory Postomskie. Wokół wielu jezior na tym terenie i w dolinie rzeki Obry utworzono strefy chronionego krajobrazu, takie jak Łagowsko- Sulęciński Park Krajobrazowy czy Park Narodowy Ujście Warty. Możliwości łączenia życia w większym mieście z przyrodą są tu nieograniczone!

 

Jakie mieszkania na sprzedaż w Świebodzinie zaoferuje deweloper Habitat House?

 

Z przyjemnością informujemy, że Habitat House planuje rozpocząć kolejną inwestycję w nowe mieszkania na sprzedaż. Świebodzin jest atrakcyjnym punktem na mapie całego województwa lubuskiego, dlatego liczymy, że domy w zabudowie szeregowej, które tu powstaną, będą cieszyć się sporym zainteresowaniem. Metraż mieszkań w Świebodzinie będzie wahał się od 40 do 80 m2. Zachęcamy do śledzenia aktualności na temat inwestycji na naszym blogu oraz zadawania pytań. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat obecnych i planowanych nieruchomości.

    Formularz kontaktowy