Domy, Mieszkania na Sprzedaż – Trzciel Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Domy, Mieszkania na Sprzedaż - Trzciel Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 4 otodom

Domy, Mieszkania na Sprzedaż – Trzciel Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Domy, Mieszkania na Sprzedaż - Trzciel Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 7 otodom Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Trzciel zdjęcie nr 8

Nowe domy na sprzedaż – Trzciel

 

 

 

Planowane nieruchomości – Trzciel

 

Jedną z kolejnych inwestycji budowlanych firmy Habitat House w województwie lubuskim będą szeregowce w miejscowości Trzciel. Mieszkania na sprzedaż, które tam powstaną, poszerzą ofertę naszej firmy o kolejne województwo. Trzciel znajduje się w powiecie międzyrzeckim, a nie świebodzińskim, w którym do tej pory lokalizowaliśmy nasze nieruchomości. Trzciel to malowniczo położona miejscowość, która podbije serca zwłaszcza zwolenników przyrody.

 

Trzciel – kto i dlaczego powinien szukać tu mieszkania?

 

Trzciel usytuowany jest nad rzeką Obrą między jeziorami Młyńskim i Wielkim w bezpośrednim sąsiedztwie jezior i lasów. Mieszka w nim około 2500 mieszkańców. W pobliżu miasta biegnie autostrada A2 oraz droga krajowa nr 92, łącząca Poznań z m.in. Świebodzinem czy Świeckiem przy granicy z Niemcami. Z racji swojego położenia, Trzciel znany jest głównie jako ośrodek usługowo- wypoczynkowy. Wizytówką miejscowości są wyroby wyrobów wikliniarskie i trzcinowe. Znajdują się tu uprawy szparagów oraz kwitnie agroturystyka. Do dyspozycji mieszkańców i przyjezdnych są liczne punkty usługowe oraz spory wybór sklepów spożywczych, w tym również należących do większych sieci handlowych. W Trzcielu znajduje się kilka punktów gastronomicznych i kawiarni oraz zabytkowy kościół pw. św. Wojciecha. Dzieci mogą się tu uczyć od szkoły podstawowej po zawodową lub technikum. W zabudowie przeważają domy wolnostojące, choć można znaleźć gdzieniegdzie parę niskich bloków z mieszkaniami. Właśnie dlatego uważamy, że planowane mieszkania na sprzedaż w Trzcielu o zabudowie szeregowej zainteresują osoby szukające alternatywnego rozwiązania.

 

Powiat międzyrzecki jako atrakcyjny region na lokalizację mieszkania

 

Krajobraz powiatu międzyrzeckiego jest usiany zagubionymi wśród lasów i pól żelbetowymi pozostałościami po bunkrach. Zabytkowe budownictwo militarne ciągnie się kilometrami, tworząc tak zwane: ”zęby smoka”. Niegdyś pełniły funkcje zapór przeciwczołgowych. Ten unikatowy system fortyfikacji i umocnień przyciąga zainteresowanych historią turystów. Również spragnieni bliskości natury znajdą tu coś dla siebie. Przez miasto przebiegają aż trzy szlaki rowerowe, piesze oraz kajakowe. Jezioro Młyńskie to zbiornik przepływowy na rzece Obrze, który poza kępami drzew liściastych otoczony jest przez łąki i pola, a gęste szuwary stwarzają tu doskonałe warunki do życia dla ptaków wodnych. Na terenie Trzcielu znajdują się dwa parki miejskie oraz dwa pomniki przyrody — lipa szerokolistna oraz dąb szypułkowy.

 

Habitat House i planowane nieruchomości – Trzciel i okolice

 

Trzciel to bez wątpienia interesujące miejsce do życia. Liczymy, że mieszkania, które tu powstaną, będą dla Państwa atrakcyjne ze względu na lokalizację samej miejscowości oraz szeregowy charakter zabudowy. Zachęcamy do zadawania pytań na temat nieruchomości w Trzcielu oraz okolicy, które planuje Habitat House. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Formularz kontaktowy