Domy, Mieszkania na sprzedaż – Babimost Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Domy, Mieszkania na sprzedaż - Babimost Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 4 otodom

Domy, Mieszkania na sprzedaż – Babimost Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Domy, Mieszkania na sprzedaż - Babimost Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 7 otodom Domy, Mieszkania Na Sprzedaż - Babimost zdjęcie nr 8

Mieszkania na sprzedaż – Babimost

Kolejnym etapem naszych inwestycji w województwie Lubuskim będą mieszkania i domy na sprzedaż w Babimoście. Jest to miasto, które idealnie wpasowuje się w profil naszej firmy, chcącej oferować Państwu zlokalizowane w przyjaznych miejscowościach, domy i mieszkania do kupienia. Babimost to miejsce, które ma do zaoferowania o wiele więcej niż spokój i ciszę. Domy w Babimoście będą odpowiednikiem nieruchomości, które powstały w innych miastach regionu – m.in w Zbąszynku. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej dotyczącej obecnych i przyszłych inwestycji Habitat House.

 

Domy w Babimoście przyjazne mieszkańcom

 

Miasto Babimost to niewielka miejscowość, która znajduje się mniej więcej w odległości 20 – 30 km od większych miast regionu takich jak Nowy Tomyśl, Świebodzin, Sulechów czy Wolsztyn. Mieszka w nim około 4 tysięcy osób i w swoich rozmiarach oraz zabudowie przypomina Zbąszynek lub Plewiska – miejsca naszych obecnych i poprzednich inwestycji. Projekty te okazały się dużym sukcesem, dlatego też uważamy, że mieszkania i domy w Babimoście będą idealną odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. W Babimoście przeważa budownictwo jednorodzinne i szeregowe.

 

Infrastruktura Babimostu

 

Tak jak wszystkie miasta w tym regionie, Babimost ma doskonale rozwiniętą komunikację kolejową. Również jakość dróg asfaltowych jest dobra. Bezproblemowo przemieścimy się więc pomiędzy miejscem zamieszkania, a pracą zarówno transportem publicznym jak i własnym samochodem. To szczególnie ważne, jeśli planując zakup domu lub mieszkania bierzemy pod uwagę codzienne podróże. Infrastruktura kolejowa i drogowa to jednak nie wszystko. To szczególnie fanów lotnictwa powinny zainteresować tutejsze domy na sprzedaż. Babimost znany jest bowiem w branży lotniczej – niedaleko miasta mieści się niewielkie, aczkolwiek nowoczesne lotnisko.

 

O czym warto wiedzieć decydując się na mieszkanie w Babimoście?

 

Wybierając mieszkanie w Babimoście, warto wiedzieć jak wygląda tu codzienne życie. W tym stosunkowo niewielkim mieście mamy bardzo szeroki wybór usług oraz sklepów spożywczych oraz przemysłowych. Centrum wydarzeń Babimostu znajduje się w najbliższej okolicy Rynku, gdzie mieści się Urząd miasta, kościół, banki, poczta czy na przykład popularna lodziarnia. Stacje benzynowe rozmieszczone są wzdłuż obwodnicy Babimostu. Wzdłuż drogi spotkać można także liczne zakłady produkcyjne czy usługowe, oferujące atrakcyjne miejsca pracy. Dla najmłodszych edukacja odbywa się w lokalnym przedszkolu i szkole podstawowej. Poza lekcjami dla dzieci dostępne są też zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury oraz w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji. W MCSiR znajdziemy liczne boiska wewnętrzne i zewnętrzne, a także kręgielnię i siłownię.

 

Babimost – mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy

 

Okolice Babimostu to wymarzone tereny do uprawiania sportów wodnych, jak również tych bardziej spokojnych – np. wędkarstwa. Otaczające Babimost prawie ze wszystkich stron wody, są bardzo czyste i bogate w różne gatunki ryb. Znajdziemy tu masę przepięknych i zacisznych zakątków, jak i również plaże ze strzeżonym kąpieliskiem, pola namiotowe i ośrodki wypoczynkowe. Bez wątpienia atrakcyjne okolice miasta warto wziąć pod uwagę przeglądając dostępne domy i mieszkania na sprzedaż. Babimost i najbliższe tereny z pewnością sprawią, że niezależnie od pory roku nie będziemy się nudzić!

    Formularz kontaktowy