Slide Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Oferta - Zbąszynek

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 4 otodom

Slide Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Oferta - Zbąszynek
Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 8

Domy i mieszkania – Zbąszynek

Domy i mieszkania na sprzedaż – Zbaszynek

Projektujemy i budujemy dwa osiedla w Zbąszynku – przy ul. Przedszkolnej i i ul. Zachodniej. Powstające inwestycje podzielone będą na siedem szeregowców oddanych w siedmiu etapach.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 9

Dzięki wzajemnej współpracy pomiędzy miastami oraz pobliską lokalizacją wielu zakładów pracy, w tym szwedzkiego potentata w produkcji mebli, Zbąszynek prężnie się rozwija, zapewniając pracę i możliwości rozwoju. Jednocześnie aktualna zabudowa w mieście, nie daje wielu możliwości mieszkaniowych. Jeśli chodzi więc o Inwestycje w mieszkania i domy, Zbąszynek potrzebuje gruntownych inwestycji.

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu budowane przez nas dwie inwestycje przy ul. Przedszkolnej i ul. Zachodniej w Zbąszynku. Wszystkie lokalne budowane są w zabudowie szeregowej z dostępem do infrastruktury, ogrodami i miejscami parkingowymi.

Nowe inwestycje w Zbąszynku przewidują budowę siedmiu szeregów mieszkalnych, w siedmiu etapach budowlanych. W ramach prac powstanie kilkadziesiąt  mieszkań jedno lub dwu kondygnacyjnych.

Zbąszynek – mieszkania na sprzedaż w dobrej okolicy

Nowe szeregowce w Zbąszynku powstają w dwóch lokalizacjach – na działkach przy ul. Przedszkolnej i ul. Zachodniej.

Okolica jest spokojna, bezpieczna i cicha. W najbliższym sąsiedztwie brak hałaśliwych lokali, wielkich zabudowań czy generujących ruch samochodowy magazynów i hal. Miejsce doskonałe na spacery, rower. Wokół działki biegnie szeroki chodnik, dzięki któremu Twoje dziecko jest bezpieczne, a Ty nie musisz się martwić błotem i opadami deszczu.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 10
Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 11

Tereny na osiedlach mieszkaniowych w Zbąszynku posiadać będą wydzielone i utwardzone dojścia oraz miejsca parkingowe, każdy lokal mieszkalny swoje. Nie ma więc obaw, że ktoś zajmie nie swoje miejsce postoju.

Z osiedla w ciągu 2 minut dojdziesz do centrum Zbąszynka – parku na Placu Wolności. Kilka minut dłużej trwa spacer do apteki, marketu spożywczego, urzędu miasta czy miejskich terenów rekreacji i sportu. Blisko jest do komunikacji autobusowej i pociągów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie. Pokażemy Ci inwestycję, okolice, domy. Zbąszynek ma wiele do zaoferowania, co będziesz mógł samemu sprawdzić.

Teren na osiedlu mieszkaniowym w Zbąszynku posiadać będzie wydzielone i utwardzone dojścia oraz miejsca parkingowe, każdy lokal mieszkalny swoje. Nie ma więc obaw, że ktoś zajmie nie swoje miejsce postoju.

Z osiedla w ciągu 2 minut dojdziesz do centrum Zbąszynka – parku na Placu Wolności. Kilka minut dłużej trwa spacer do apteki, marketu spożywczego, urzędu miasta czy miejskich terenów rekreacji i sportu. Blisko jest do komunikacji autobusowej i pociągów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie. Pokażemy Ci inwestycję, okolice, domy. Zbąszynek ma wiele do zaoferowania, co będziesz mógł samemu sprawdzić.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 12

Co wyróżnia nowe domy w Zbąszynku od Habitat House?

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 13

Nasze domy w Zbąszynku powstaja w zabudowie szeregowej. To nie bloki. Tutaj nie otwierasz drzwi na klatkę z innymi mieszkaniami. U nas kluczowe jest słowo „Twoje”. Twój dom, Twoje mieszkanie, Twoje drzwi zewnętrzne, Twoje miejsce parkingowe, Twój ogród, Twoja klatka schodowa, Twoja skrytka lokatorska, Twój strych.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 14

Każdy budynek w szeregu jest samodzielny konstrukcyjnie, posiada swoje fundamenty, ściany, dach, układ pomieszczeń oraz przypisane miejsca parkingowe.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 15

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w oparciu o pełne prawo własności, z udziałem procentowym w gruncie.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 16

U nas nie ma ukrytych opłat, o kosztach informujemy przed podpisaniem Umowy. Nie ma także czynszu.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 17

Oferujemy pomoc w załatwieniu formalności na każdym etapie inwestycji, w tym dotyczących kredytów hipotecznych.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 18

Każdy nabywca mieszkania, domu ma swoje indywidualne wejście. Nie dzieli go z nikim.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 19

Każdy nabywca naszego mieszkania/domu w Zbąszynku ma swoje indywidualne miejsce parkingowe. Nie ma obaw, że ktoś je zajmie.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 20

Każde mieszkanie na parterze jak i oferowane domy posiadają dostęp do ogrodu wydzielonego siatką.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 21

Podwójna ściana między budynkami rozdzielona dylatacją ze styropianu = zminimalizowane przenikanie dźwięków między budynkami.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 22

Zastosowano energooszczędne rozwiązania: ściany z betonu komórkowego pokryte ociepleniem ze styropianu, ocieplony strop między kondygnacyjny, dobrze ocieplony dach z wełny mineralnej, szczelne okna i drzwi.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 23

Oferowane przez nas mieszkania w Zbąszynku mają przynajmniej 2 pokoje oraz oddzielnie salon z aneksem kuchennym!

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 24

Otaczają Cię inni a jednocześnie masz swoją przestrzeń? Tak, tylko u nas jest to możliwe. Każdy mieszkaniec ma swoje indywidualne miejsce parkingowe, wejście zewnętrzne, w zależności od mieszkania ogród, garaż lub klatkę schodową.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 25

Masz swoje miejsce, swoją przestrzeń. Chcesz ją odpowiednio zagospodarować? Daj znać, także w tym pomożemy, podpowiemy pewne rozwiązania.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 26

Osiedle w Zbąszynku jest świetnie skomunikowane. Pieszo, samochodem, autobusem a może pociągiem? Wszystko zależy od Ciebie. Wszędzie jest bardzo blisko.

O Zbąszynku

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 27

Zbąszynek łączy w sobie plusy małego miasteczka z większym miastem, m. in. dzięki dogodnej komunikacji kolejowej. To tak zwane niegdyś “Miasto Kolejarzy”, założone przez Niemców i do dziś funkcjonujące jako duży węzeł kolejowy na liniach: Warszawa – Berlin oraz Gubin- Międzyrzecz. Do pobliskiego Zbąszynia pociągiem dojedzie się w 5 minut, natomiast do Świebodzina w około 30 minut. Jak przystało na dawne miasto kolejowe, Zbąszynek posiada dogodny układ połączeń kolejowych z takimi miastami jak Poznań, Warszawa, Gdynia, Zielona Góra, Lublin, Rzepin, Berlin czy Frankfurt n/O”. Do przejścia granicznego w Świecku jest ze Zbąszynka raptem 90km. Gminę przecina międzynarodowa autostrada A-2: Berlin – Poznań – Warszawa. Działa tu również sprawnie autobusowa komunikacja pomiędzy okolicznymi miejscowościami i wsiami.

Okolice Zbąszynka obfitują w lasy bogate w grzyby i jagody oraz dziką zwierzynę – sarny, jelenie, dziki, zające i ptactwo. Liczne ścieżki rowerowe wytyczone po okolicy umożliwiają zdrową rekreację i podziwianie natury. Można pokusić sie o określenie, że przyroda jest w Zbąszynku “na wyciągnięcie ręki”. Tereny zwiększają atrakcyjność regionu jako miejsca na wybór mieszkania oraz powodują rozwój turystyki. Wpływa to pozytywnie na gospodarkę gminy i powstawanie nowych miejsc pracy. W okolicy Zbąszynka, wzdłuż rzeki Obry Leniwej, znajdziemy znany i piękny rezerwat przyrody – Kręcki Łęg. Występuje tam ponad 20 gatunków drzew oraz około 50 gatunków ptaków.

Infrastruktura w Zbąszynku – Szkoła, kościół, sklepy

Zbąszynek to miasto będące siedzibą gminy miejsko – wiejskiej. Oznacza to, że poza licznymi terenami leśnymi i silnie rozdrobnionymi rolniczymi należącymi do gminy, sam Zbąszynek posiada zabudowę miejską. Obecnie mieszka tu około 5 tysięcy osób. Przeważa niska zabudowa szeregowa z dużymi ogrodami. W Zbąszynku funkcjonują dwa kościoły oraz zabytkowe budynki – dom kultury, urząd Miasta i Gminy oraz Dworzec Kolejowy. W ramach rozrywki można skorzystać z kina Muza lub udać się do biblioteki miejskiej. W trakcie realizacji budowy jest również hala sportowa. Będzie ona wspaniałym atutem dla dzieci, które mogą się kształcić w Zbąszynku od szkoły podstawowej po szkołę średnią.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 28

W Zbąszynku oczywiście nie zabrakło większych sklepów, znajdziemy tu m.in. Biedronkę czy Intermarche. Są tu także restauracje, gdzie można zjeść smaczny posiłek poza domem. Ponadto Zbąszynek okrzyknięto mianem “światowego centrum produkcji mebli”, ze względu na fabrykę mebli szwedzkich Ikea. Firma zatrudnia ok. 3 tysięcy pracowników i jest w trakcie stałego rozwoju, co wpływa jednocześnie na prestiż i rozwój regionu.

Mieszkania Zbąszynek - Nowe Nieruchomości W Zbąszynku zdjęcie nr 29

Mieszkanie czy dom? Zbąszynek i szeregowce od Habitat House

Firma Habitat House oferuje mieszkania na sprzedaż w Zbąszynku wykonane w zabudowie szeregowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo swoją własną, prywatną przestrzeń oraz szereg zalet. Niewielka ilość sąsiadów czy brak obowiązków związanych z budową własnego domu to tylko przykłady, dzięki którym nasze szeregowce w Zbąszynku cieszą się dużą popularnością wśród zainteresowanych zakupem własnego mieszkania. Budowa wolnostojącego domu to ogromne przedsięwzięcie finansowe, jak również test asertywności oraz umiejętności podejmowania niezliczonych decyzji. Dzięki mieszkaniom na sprzedaż w Zbąszynku od Habitat House, koszty spadają, a Państwo możecie cieszyć się swoją własną przestrzenią Z dala pd wielkich, ruchliwych osiedli czy zatłoczonych wieżowców.