Mieszkania na sprzedaż – Szczaniec – deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania na sprzedaż - Szczaniec - deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania na sprzedaż – Szczaniec – deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania na sprzedaż - Szczaniec - deweloper Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Na Sprzedaż - Szczaniec - Deweloper zdjęcie nr 8

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczańcu

Jako stale rozwijająca się firma, dążymy do zadowolenia jak największej ilości naszych klientów, poprzez zlokalizowanie inwestycji w różnych miastach województwa lubuskiego. Pragniemy rozwijać naszą ofertę o nowe domy i mieszkania na sprzedaż. Szczaniec wybraliśmy jako jeden z punktów naszej przyszłej ekspansji.

Szczaniec i okolica jako dobre miejsce na dom

Szczaniec to małą miejscowość położona 12 km na wschód od Świebodzina w najpiękniejszym zakątku województwa lubuskiego — na Pojezierzu Lubuskim. Zamieszkana jest przez około 1500 tysiąca osób. Szczaniec znajduje się bezpośrednio nad rzeką Gniła Obra i jest siedzibą gminy, która w przeważającej części ma charakter rolny. W okolicy nie zabraknie malowniczych krajobrazów oraz lasów, obfitujących w skarby flory i fauny. Dobre położenie sprawia, że przez gminę przebiegają aż dwa połączenia międzynarodowe łączące Warszawę z Berlinem — kolejowa i drogowa w postaci autostrady A2 ze zjazdem w Myszęcinie. Ponadto dzięki kolejom regionalnym w ciągu kilkunastu minut mona dojechać do większych miast w okolicy — Świebodzina bądź Nowego Tomyśla. Nie będzie też problemem codzienna podróż do mniejszych miejscowości jak np. Zbąszynek.

Dlaczego warto rozważyć mieszkanie w Szczańcu?

W doskonale zachowanym średniowiecznym układzie przestrzennym wsi, na zakupy mamy wybór aż spośród 3-4 większych sklepów. Nie zabraknie tu również kościoła, przedszkola oraz szkoły podstawowej. Domy w Szczańcu są w przeważającej części w zabudowie murowanej parterowej i jedno piętrowej. Zostały wybudowane w XIX- XX wieku. Jako że jest to małe miasto o wiejskim charakterze, nie znajdują się tu żadne zakłady produkcyjne. Co do atrakcji, poza zabytkowym kościołem św. Anny, możemy podziwiać ruiny pałacu z XV wieku oraz pałac powstały w jego następstwie. Dla spragnionych bliskości natury, region ten oferuje m.in. rezerwat przyrody Grodziszcze w dolinie rzeki Leniwej Obry, gdzie można znaleźć wiele pięknych i cichych zakątków. Dla mieszkańców dostępny jest też park krajobrazowy w najbliższym sąsiedztwie pałacu w Szczańcu. Charakteryzuje się, drzewostanem bogatym w drzewa liściaste i iglaste, w tym również pomniki przyrody. Organizowane są przejazdy starymi powozami konnymi. Ponadto wytyczonych jest masa ścieżek rowerowych, z których mogą korzystać mieszkańcy.

Nowe osiedle w zabudowie szeregowej w Szczańcu

Jako lokalny deweloper ze Zbąszynka planujemy wykonać inwestycję w Szczańcu w zabudowie szeregowej. Uważamy, że mieszkania i domy w gminie Szczaniec będą ciekawą ofertą dla osób poszukujących spokojnego, zacisznego miejsca do życia. Zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą Habitat House oraz do kontaktu. Postaramy się rzeczowo i obszernie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy