Mieszkania na sprzedaż lubuskie – szeregowce Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - szeregowce Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania na sprzedaż lubuskie – szeregowce Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - szeregowce Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Na Sprzedaż Lubuskie - Szeregowce zdjęcie nr 8

Domy na sprzedaż – województwo lubuskie

 

 

 

Nieruchomości na sprzedaż – lubuskie atrakcyjnym województwem

 

Rosnąca popularność naszych mieszkań i domów na sprzedaż w województwie lubuskim bardzo nas cieszy! Właśnie dlatego jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich zainteresowanych współpracą z Habitat House w tym regionie. Po wielu udanych projektach i inwestycjach w Wielkopolsce postanowiliśmy zainwestować w sąsiadujące z nią województwo, które również ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Niezależnie czy szukacie Państwo mieszkania, czy domu, czy jesteście singlami, parą, a może już rodziną z dziećmi, w województwie lubuskim znajdziecie Państwo idealne warunki do mieszkania. Lubuskie to bowiem region wyjątkowo gościnny, pełen urokliwych miejsc i atrakcji. Jako deweloper oferujący domy i mieszkania na sprzedaż w województwie lubuskim, chcielibyśmy przybliżyć zarówno naszą firmę, jak i teren obecnych i przyszłych inwestycji.

 

Mieszkania i domy w lubuskim – dlaczego tutaj?

 

Województwo lubuskie to region, który ma wiele zaoferowania, zarówno pod względem turystycznym, jak i warunków do mieszkania. Lubuskie to najbardziej zalesione województwo w Polsce, a lasy zajmują ponad połowę jego obszaru. Wyznaczonych jest tutaj masa ścieżek pieszo-rowerowych do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Ponadto, to tak zwana Kraina Pięciuset Jezior, która wbrew nazwie ma ich około sześciuset. Bezpośrednio z liczbą zbiorników wodnych wiąże się turystyka wodna — po Mazurach województwo lubuskie może się pochwalić największą infrastrukturą do uprawiania sportów wodnych. Jeziora, plaże i ich okolice przyciągają mieszkańców i turystów do korzystania z letnich rozrywek nad wodą w postaci jachtów, rowerków wodnych czy kajaków. Miłośników i obserwatorów przyrody dodatkowo mogą zainteresować dwa Parki Narodowe na terenie województwa: Drawieński oraz Ujścia Warty. Poza ciszą, spokojem i ścieżkami edukacyjnymi, znajdziemy tam również masę unikatowych gatunków ptaków, ryb i ssaków.

 

Miejsce dla zwolenników małych miejscowości

 

Województwo lubuskie z pewnością bardziej spodoba się osobom lubiącym mieszkać w niewielkich miejscowościach. Największe miasta tego regionu — Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski zamieszkuje około 150 tysięcy mieszkańców. Nie mniej, mieszkańcom na pewno nie brakuje tu niczego do życia. Miejscowości te oferują bardzo szeroki wybór, zarwano sklepów, jak i usług. Starówki obfitują w zabytki i przepiękne uliczki, po których można spacerować i wybierać spomiędzy licznych kawiarni czy restauracji.

Nie inaczej jest, jeśli chodzi o domy i mieszkania na sprzedaż. Lubuskie zachwyca bowiem mnogością atrakcji. Zarówno zwolennicy spokoju, jak i aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele interesujących miejsc. Miejscowości, które wybraliśmy jako lokalizację naszych nieruchomości na sprzedaż w lubuskim, są więc bardzo zróżnicowane. Chcieliśmy zapewnić klientom spory wybór, stąd różnorodność — od malutkich wiosek jak np. Szczaniec czy Kargowa, poprzez średniej wielkości Zbąszynek, aż po większe miasta typu Świebodzin lub Wolsztyn. Obecnie w sprzedaży znajdują się wyłącznie domy na sprzedaż w Zbąszynku, nie mniej w pozostałych miejscowościach już wkrótce planujemy rozpoczęcie nowych inwestycji.

 

Miejsce stabilnej pracy

Sporo firm oraz dużych producentów postanowiło zainwestować na terenie województwa lubuskiego. Przeważające zalesienie sprawiło, iż najpopularniejszą branżą jest produkcja mebli oraz wyrobów z drewna. Ze względu na stosunkowo niewielkie odległości między miastami i fabrykami oraz dobrą komunikację drogową, kolejową czy autobusową nie ma problemu w znalezieniu tutaj pracy i połączeniu jej z ewentualnymi codziennymi dojazdami do domu.

 

Szeregowe domy na sprzedaż – lubuskie okiem Habitat House

 

Tak jak i w przypadku naszych pierwszych inwestycji, tak i w przypadku mieszkań i domów w województwie lubuskim planujemy ich sprzedaż w zabudowie szeregowej. Z własnego doświadczenia oraz badanego poziomu satysfakcji naszych klientów, że takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele plusów. Szeregowce są tańsze w utrzymaniu niż domy wolnostojące. Nadal zachowują jednak Państwo swoją indywidualną przestrzeń poprzez osobne wejście, miejsce parkingowe i kawałek ogródka.

Jeśli ktoś pragnie sam zagospodarować wnętrze w swoim przyszłym domu — nic prostszego! Gorąco zachęcamy do czynnego udziału w tworzeniu projektu mieszkania. Architekt Habitat House jest zawsze do Państwa dyspozycji . Ze względu na to, że jesteśmy niewielką firmą, staramy się podejść do każdego projektu indywidualnie, tak aby zadowolenie jego przyszłych użytkowników było, jak największe. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, tak aby każda budowa przebiegała sprawnie, bezpiecznie i szybko, a na końcu wszyscy otrzymali piękne i trwałe domy.

 

Dlaczego warto postawić na Habitat House?

 

Nasza działalność rozpoczęła się w Poznaniu i jego okolicach, gdzie mamy na swoim koncie już wiele inwestycji i zakończonych sukcesem projektów. Obsługujemy, projektujemy i tworzymy zarówno powierzchnie mieszkalne, jak i usługowe. Już od wielu lat staramy się, aby nasze nieruchomości na sprzedaż, niezależnie dla kogo są tworzone, były spełnieniem marzeń o swoim własnym domu. Budujemy z pasji do tworzenia, uwielbiamy naszą pracę, wiedząc, że dajemy komuś szczęście posiadania swoich czterech kątów. Nie ma nic lepszego i bardziej satysfakcjonującego w naszej działalności niż końcowy efekt — zadowolony i uśmiechnięty klient. Budujemy zawsze tak, jak sami byśmy chcieli mieszkać. To wszystko napędza nas do jeszcze cięższej pracy, poszukiwania nowych, ciekawych lokalizacji dla domów i mieszkań na sprzedaż oraz stałego rozwoju firmy i polepszania jej usług.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów!

    Formularz kontaktowy