I Etap sprzedany | II, III, IV Etap w sprzedaży

Inwestycja

Projektujemy i budujemy osiedle domów jednorodzinnych w Zbąszynku pomiędzy ulicami Kasprowicza i PCK. Miasto leży w województwie lubuskim tuż przy granicy z należącym już do województwa wielkopolskiego- Zbąszyniem. Teren ten dzięki wzajemniej współpracy pomiędzy miastami oraz lokalizacją wokół tych miast licznych zakładów pracy, w tym szwedzkiego potentata w produkcji mebli, prężnie się rozwija, zapewniając pracę i możliwości rozwoju. Jednocześnie aktualna zabudowa w mieście, nie daje wielu możliwości mieszkaniowych. Inwestycji w dziale mieszkalnictwa jest stosunkowo mało, stąd oferta naszej firmy.

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu budowane przez nas Osiedle z przestronnymi, funkcjonalnymi mieszkaniami w zabudowie szeregowej z dostępem do infrastruktury, ogrodami i miejscami parkingowymi.

Inwestycja przewiduje budowę 5-ciu szeregów mieszkalnych, w 4-ech etapach budowlanych. W ramach prac powstanie łącznie 25 budynków w zabudowie szeregowej, podzielonych na 5 szeregów, z mieszkaniami jedno lub dwu kondygnacyjnymi.

Co wyróżnia naszą inwestycję?

Nasze Osiedle to nie zabudowa blokowa. Tutaj nie otwierasz drzwi na klatkę z innymi mieszkaniami. U nas kluczowe jest słowo „Twoje”. Twój dom, Twoje mieszkanie, Twoje drzwi zewnętrzne, Twoje miejsce parkingowe, Twój ogród, Twoja klatka schodowa, Twoja skrytka lokatorska, Twój strych.

Każdy budynek w szeregu jest samodzielny konstrukcyjnie, posiada swoje fundamenty, ściany, dach, układ pomieszczeń, przypisane miejsca parkingowe.

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w oparciu o pełne prawo własności, z udziałem procentowym w gruncie.

U nas nie ma ukrytych opłat, o kosztach informujemy przed podpisaniem Umowy. Nie ma także czynszu.

Oferujemy pomoc w załatwieniu formalności na każdym etapie inwestycji, w tym dotyczących kredytów hipotecznych.

Każdy nabywca mieszkania, domu ma swoje indywidualne wejście. Nie dzieli go z nikim.

Każdy nabywca mieszkania, domu ma swoje indywidualne miejsce parkingowe. Nie ma obaw, że ktoś je zajmie.

Każde mieszkanie na parterze jak i oferowane domy posiadają dostęp do dużego ogrodu wydzielonego siatką.

Podwójna ściana między budynkami rozdzielona dylatacją ze styropianu = zminimalizowane przenikanie dźwięków między budynkami.

Zastosowano energooszczędne rozwiązania: ściany z betonu komórkowego pokryte ociepleniem ze styropianu, ocieplony strop między kondygnacyjny, dobrze ocieplony dach z wełny mineralnej, szczelne okna i drzwi.

W naszej ofercie w każdym przypadku są przynajmniej 2 pokoje oraz oddzielnie salon z aneksem kuchennym!

Otaczają Cię inni a jednocześnie masz swoją przestrzeń? Tak, tylko u nas jest to możliwe. Każdy mieszkaniec ma swoje indywidualne miejsce parkingowe, wejście zewnętrzne, w zależności od mieszkania ogród, garaż lub klatkę schodową.

Masz swoje miejsce, swoją przestrzeń. Chcesz ją odpowiednio zagospodarować? Daj znać, także w tym pomożemy, podpowiemy pewne rozwiązania. Jeśli samemu nie masz do tego głowy, nasz architekt może przygotować indywidualny projekt wnętrz.

Osiedle jest świetnie skomunikowane. Pieszo, samochodem, autobusem a może pociągiem? Wszystko zależy od Ciebie. Wszędzie jest bardzo blisko.

Standard wykończenia

pobierz pdf >

Lokale usługowe

zobacz >