Slide Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 3

HabitatHouse

blog

Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 4 otodom

Slide Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Blog Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 7 otodom Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 8

Czy warto kupić drugie mieszkanie od tego samego dewelopera?

Czy Warto Kupić Drugie Mieszkanie Od Tego Samego Dewelopera? zdjęcie nr 9

Większość ludzi inwestuje w zakup jednego domu lub mieszkania po to, aby tam zamieszkać, a później przekazać majątek swoim spadkobiercom. Jeżeli dysponujesz większym budżetem lub masz zamiar nabyć nieruchomość pod wynajem, to zakup kilku lokali jest dobrym pomysłem. Czy warto jednak wybrać drugi raz tego samego dewelopera?

Infrastruktura osiedla

Osoby poszukujące mieszkania mają różne oczekiwania, które deweloperzy próbują zaspokoić. Z tego powodu na terenie osiedli znajdziemy punkty handlowe, usługowe, czasami też w pobliżu znajdują się przedszkola lub place zabaw. Standard w zależności do dewelopera jest bardzo różny dlatego, jeżeli znajdziesz takiego, który proponuje dogodną infrastrukturę, to warto się go trzymać. Zwłaszcza jeżeli planujesz inwestycję pod wynajem, to funkcjonalności i udogodnienia osiedla są czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę.

Lokalizacja

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić kolejne mieszkanie od tego samego dewelopera. Jednym z argumentów jest lokalizacja inwestycji. Jeżeli dane miejsce spełnia oczekiwania, to nie ma powodu, żeby unikać kolejnej transakcji z tym samym inwestorem. Obecnie coraz trudniej znaleźć osiedle w komfortowej lokalizacji, która jest dobrze skomunikowana z innymi miejscowościami lub dzielnicami. Jeżeli znajdziesz wymarzone miejsce, zdecyduj się za transakcję, zanim będzie za późno.

Jakość wykończenia

Obecnie dostępność nieruchomości z rynku pierwotnego jest spora, dlatego szukając odpowiedniego lokalu, warto skupić się na jakości wykończenia. Niedawny boom budowlany spowodował, że istnieje duży wybór mieszkań. Nie każdy deweloper jednak przykłada odpowiednio dużą wagę do jakości materiałów oraz wykończenia.

Mieszkania w Zbąszynku wybudowane przez Habitat to gwarancja solidności. Budujemy takie domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Każdy etap planowania i powstawania inwestycji jest dokładnie przemyślany, dlatego z sukcesami od lat działamy na rynku nieruchomości w Wielkopolsce.

Cena

Nie da się ukryć, że cena zawsze odgrywa kluczową rolę przy wyborze mieszkania. Na wartość lokalu składa się szereg elementów. Jeżeli dany deweloper oferuje atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencją przy zachowaniu wysokiego standardu, to warto z tej oferty skorzystać. Zbąszynek to ciche miasteczko położone w pobliżu zalesionych terenów, gdzie znajdziesz mieszkania na sprzedaż, na które będziesz mógł sobie pozwolić. Wybraliśmy tę lokalizację ze względu na korzystną cenę oraz szereg zalet wynikających z położenia działki.

Kupno drugiego mieszkania od zaufanego dewelopera to gwarancja rzetelnej obsługi oraz znana jakość. Szukanie nowego inwestora zawsze łączy się z poświęceniem dużej ilości wolnego czasu i ryzykiem, że decyzja, którą podejmiesz nie będzie najlepsza. Jeżeli wybierzesz sprawdzoną firmę taką jak Habitat House, masz pewność, że nie kupujesz kota w worku. Nasz domy szeregowe w Zbąszynku spełnią oczekiwania każdego, kto ceni sobie wysoką jakość w przystępnej cenie oraz miejsce do życia z dala od ruchliwych metropolii.