Mieszkania na Sprzedaż Mnichowo Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 2

Zobacz
więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 3

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż Mnichowo Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 4 otodom

Mieszkania na Sprzedaż Mnichowo Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 5

Zobacz więcej

Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 6

HabitatHouse

Mieszkania na Sprzedaż Mnichowo Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 7 otodom Mieszkania Na Sprzedaż Mnichowo -Ahbitat House zdjęcie nr 8

Domy na sprzedaż Mnichowo

 

 

 

Kolejna propozycja Habitat House jest skierowana głównie do osób zainteresowanych wielkopolską, a dokładniej rejonem Gniezna. To właśnie tutaj zlokalizujemy nowe mieszkania na sprzedaż. Mnichowo i okolice to dla naszej firmy świeży kierunek inwestycji, nie mniej sądzimy, że wielu z Państwa zdecyduje się wybrać tę miejscowość na swój przyszły dom. Mnichowo ma bowiem urok, którego pozazdrościłaby mu niejedna większa miejscowość. Zapraszamy do zapoznania się z tym, co oferuje Mnichowo obecnym i przyszłym mieszkańcom.

 

Mnichowo — nieruchomości w dobrej lokalizacji

 

Mnichowo to niewielka wieś, zamieszkała przez około 700 mieszkańców, oddalona od Gniezna o zaledwie 5 km. Panujące w tej miejscowości spokój i cisza to ogromne zalety, które miały realny wpływ na decyzję naszej firmy, o zlokalizowaniu tu nowych nieruchomości. Mnichowo, pomimo kameralnego rozmiaru, jest jednak dobrze skomunikowane. Komfortowy dojazd gwarantuje trasa szybkiego ruchu S5, którą błyskawicznie można dostać się do oddalonego o 60 km Poznania. Ponadto, w pobliżu miejscowości biegnie droga krajowa nr 15, którą w szybki sposób można przedostać się do Wrześni. Mnichowo jest więc miejscem idealnym do życia dla osób zmotoryzowanych, nie mniej preferujący podroż komunikacją kolejową, mogą skorzystać ze stacji kolejowych w sąsiednich Pierzyskach, Gębarzewie lub Gnieźnie.

 

Dlaczego warto wybrać mieszkania i domy w Mnichowie?

 

Dla ludzi kochających spokój, ciszę oraz niezatłoczone wioski, Mnichowo jest idealnym miejscem do życia. Zabudowa opiera się tu głównie na domach wolnostojących, jednorodzinnych lub szeregowych. Nie znajdziemy tu zatłoczonych bloków w żadnej postaci. Niewielka odległość od Gniezna zapewnia stały dostęp do wszelkiego typu usług, handlu i rozrywek oraz niezliczonych miejsc pracy. W samym Mnichowie znajduje się Szkoła Podstawowa, boisko sportowe a, także niedawno oddana do użytku Sala Wiejska oraz remiza Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki doskonałym połączeniom drogowym, Mnichowo jest wygodną “sypialnią” większych miejscowości.

 

Mieszkania w Mnichowie idealne dla osób kochających bliskie sąsiedztwo przyrody

 

Niekwestionowaną zaletą Mnichowa jest przede wszystkim okoliczna przyroda. Miłośnicy rozrywek na świeżym powietrzu będą mieli stąd rzut beretem do lasów należących do nadleśnictwa Czerniejewo, których powierzchnia wynosi ponad 13 ha! Są to tereny bardzo urozmaicone, gdyż znajduje się tu aż 7 rezerwatów przyrody, gdzie zagrożone gatunki roślin i zwierząt zostały objęte ochroną. Ponadto w Parku Krajobrazowym Promno, znajdującym się w okolicy Mnichowa, można podziwiać urokliwe doliny i malownicze jeziorka. Liczne ścieżki piesze, jak i rowerowe umożliwiają regularne odkrywanie ciekawszych fragmentów tychże lasów zarówno przyjezdnym jak i stałym mieszkańcom.

 

Planowane mieszkania na sprzedaż w Mnichowie od Habitat House

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza firma rozpoczęła przygotowania do inwestycji właśnie w Mnichowie. W atrakcyjnej lokalizacji powstaną nowe domy szeregowe w nowoczesnej architekturze oraz bogatej ofercie mieszkań o różnych metrażach. Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z nieruchomościami Habitat House oraz zadawania pytań o obecne i przyszłe mieszkania na sprzedaż w Mnichowie i innych miejscowościach, w których buduje nasza firma. Postaramy się szybko i rzeczowo rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

    Formularz kontaktowy